Košarica
Hmyz a chrobáky - všetko dôležité predtým, než ochutnáte cvrčka

Insekti i kukci – sve što biste trebali znati prije nego što kušate cvrčka

Bez hrane se ne bi moglo preživjeti, a prehrana kod ljudi je kroz povijest prošla značajne promjene. Spomenimo na primjer promjenjivi stav prema konzumaciji jaja. Osim pravilnog nutritivnog sastava, dostupnosti i kemijskoj obradi, brinemo se i o ekološkoj strani. Posljedice masivnog uzgoja životinja ne moraju se posebno prikazati. U posljednje vrijeme, insekti i kukci se često spominju kao nova moguća alternativa za poboljšanje održivosti planete. Je li ovo budućnost na koju se moramo pripremiti? U članku ćemo vam predstaviti blagodati, nedostatke, činjenice i zanimljive informacije o insektima, točnije insektima na tanjuru.

Insekti i kukci – hrana budućnosti?

“Ne bojte se buba u hrani, one su proteini”. Ne znamo kako vi, ali mi smo ovaj wannabe smiješni komentar čuli nekoliko puta. Poznat je i kao komentar, da ćemo jednog dana svi jesti insekte. Insekti na tanjuru nisu glazba budućnosti. Otprilike 2000 vrsta insekata je već konzumirana u 113 zemalja širom svijeta, a izvorne kulture u Africi, Aziji i Južnoj Americi već stoljećima konzumiraju neke vrste insekata. [1]

Konzumacija kukaca ili insekata nije ništa novo, a za to postoji i službeni izrazentomofagija. U određenim dijelovima svijeta nije rijetkost skupljati ličinke, jaja, kukuljice ili odrasle insekte za konzumaciju. [2]

Insekti i kukci - hrana budućnosti

Vjerujemo da su se mnogi od vas u ovom trenutku smrkli. Cilj članka nije “navući vas” na pečene cvrčke, već pružiti informacije iz cijelog svijeta. Mnogi od vas imaju problema s konzumiranjem određene hrane, koju bi drugi ljudi mogli smatrati delikatesom. Na primjer, poput sushi-a ili morskih plodova, da li ih volite ili ih uopće ne podnosite? Hrana je također podložna trendovima, a postoji i nekoliko primjera. Danas je jastog tražena i prilično luksuzna delikatesa, ali nekad ga je konzumiralo siromašno stanovništvo i smatran je “morskim žoharom”. Sigurno ćete se sjetiti neke hrane koja je u određeno vrijeme bila popularna. U SAD-u je talijanska kuhinja bila “in” 1950-ih, meksička kuhinja 1970-ih, 1990-te su bile posvećene sushi-u. [3]

Ovime vam samo želimo reći, da određeni dio prehrane koja je popularna u vašoj regiji, može biti odvratna drugim kulturama. U Meksiku, Laosu ili Europi, escamoli se smatraju gurmanskom delicijom, zvuči slično kao guacamole, ali zapravo se radi o jajašcima mravi. Na tržnici u Bangkoku možete pronaći 164 vrste insekata. Neki se jedu zbog njihovih hranjivih sastojaka, a neki zbog izgleda. Najčešće konzumirane vrste insekata uključuju [1]:

  • gusjenice
  • kukci
  • skakavci
  • cvrčci
  • pčele
  • mravi

Prednosti konzumiranja insekata

Nutritivni sadržaj

Kada je riječ o hranjivim sastojcima, kukci su izvor proteina, ali osim proteina sadrže vlakna, zdrave masti, te vitamine i minerale. Hranjivi sastojci kod jestivih insekata su slični, a razlike mogu nastati zbog načina pripreme, njihovog podrijetla ili načina života. Za bolji pregled hranjivih sastojaka, predstavljamo vam tablicu s prosječnim vrijednostima hranjivih sastojaka u uobičajenim izvorima mesa i kod insekata, koje su objavljenje u istraživanju iz 2015. godine [4] [5]:

Energetska vrijednost (Kcal)Proteini (g / 100 g porcija)Masti (g / 100 g porcija)Zasićene masti (g / 100 g porcija)
Govedina16920,69,33,8
Piletina15219,97,21,81
Svinjetina18620,112,43,5
Cvrčak (odrasli)15320,15,062,28
Dudov svilac (ličinka)24719,412,32,93
Crv brašnar12814,88,263,45

Spomenuli smo da insekti nisu samo izvor proteina, nego i vitamina i minerala. Predstavljamo vam još jednu tablicu iz istog izvora za usporedbu sadržaja odabranih minerala i vitamina [5]:

Željezo (mg / 100 g porcija)Kalcij (mg / 100 g porcija)Vitamin C (mg / 100 g porcija)Vitamin A (mg / 100 g porcija)Vitamin B1 – tiamin (mg / 100 g porcija)Vitamin B2 – riboflavin (mg / 100 g porcija)Vitamin B3 – niacin (mg / 100 g porcija)
Govedina1,9550*00,080,234,7
Piletina0,8881,100,0750,166,5
Svinjetina0,87000,770,2355,6
Cvrčak (odrasli)5,4610336,530,043,413,84
Dudov svilac (ličinka)1,8742,91,29,590,240,814,07
Crv brašnar1,8420,121,050,9

* vrijednost “0” korištena je za količine u tragovima

U mnogim zemljama, konzumacija insekata je veoma često pitanje, a insekti su izvor proteina, kalcija, željeza i vitamina B12. Cvrčci sadrže spomenuto željezo, kalcij, B12, omega-3, ali osim toga, izuzetni su zbog još jedne svari – oni su punovrijedan izvor proteina. To znači da sadrže svih 9 esencijalnih aminokiselina, koje naše tijelo ne može proizvesti samo, te ih moramo unositi putem prehrane. Ova činjenica premješta cvrčke u kategoriju s drugim punovrijednim izvorima, kao što su meso, mliječni proizvodi ili jaja. S ove točke gledišta, cvrčci su čak bolji izbor, nego nepotpuni izvori proteina, na primjer neki proteini biljnog podrijetla. [6]

Insekti i nutritivni sadržaj

Pomisao na pržene ili kuhane cvrčke i nije baš primamljiva. Što biste rekli na brašno od cvrčaka? Punovrijedni izvor proteina, koji uz to sadrži i masne kiseline, željezo, kalcij, magnezij, selen, kalij i vitamin B12. Danas možete kupiti brašno, proteinske pločice ili tjesteninu od ovog brašna. Njegov okus ostaje pitanje. Svatko od nas percipira okus na svoj način, ali mnogi okus brašna od cvrčaka i proteina opisuju kao blago orašast i ugodniji nego što su mogli ikada pomisliti. Čak je okus tjestenine od brašna od cvrčaka sličan običnoj tjestenini. Obično ćete primijetiti samo malu razliku u teksturi, koja je “zrnatija” i slična je integralnoj tjestenini. Nakon što ih pomiješate s umakom, nemaju osobito različit okus. Od brašna možete napraviti palačinke ili ga dodati u omiljene smoothie. [9]

Brašno od cvrčka

Proteini i insekti su zajedno povezani, jer osušeni insekti sadrže od 20 do 76% proteina, ovisno o vrsti. 100 g skakavaca sadrži 14 -28 g proteina, a 14 g sadrži ista količina crvenih mrava. Osim toga, 100 g mrava osigurava vam 71% dnevnog unosa željeza. Možda su vama odvratni, ali pretpostavimo da u dijelu svijeta u kojem se konzumiraju nemaju problema s tim. Ali tko zna, možda bi oni imali problem sa svinjskom jetricom koja se popularno konzumira u nekim Europskim zemljama. [10]

Možda će vas zanimati i ovi proizvodi:

Održivost našeg planeta

Jedan od glavnih argumenata za konzumiranje insekata je “eko” strana. Današnji prehrambeni sustav ima negativan utjecaj na naš planet. Potrošnja vode, zagađenje, krčenje šuma i gubitak biološke raznolikosti nisu zanemarivi utjecaji. Priznali vi to ili ne, prehrambeni sustav značajno doprinosi klimatskim promjenama kroz emisiju stakleničkih plinova. Prema Ujedinjenim Narodima, bit će nas malo više do 2050. godine, točnije 9,7 milijardi. S gledišta prehrane, to znači da će biti potrebno dvostruko više hrane da bi se takva količina ljudi nahranila. Da li mislite da ćemo početi uzgajati i proizvoditi više hrane? Nažalost, za prehraniti toliko ljudi nemamo dovoljno obradive zemlje. 2050. godina je za mnoge ljude veoma daleko, jer se radi o razdoblju od 30 godina, a današnji podaci pokazuju da nas već ima 7,8 milijardi. [3] [7] [8]

U usporedbi s govedinom, insekti su mnogo štedljiviji izbor, jer im je potrebno manje zemlje, vode i također emitiraju manje stakleničkih plinova. Uzgoj insekata danas kao izvor proteina ima manji utjecaj na planet od konvencionalnih izvora. [7]

Uzgoj insekata može biti zanimljiv poljoprivrednicima u pogledu zemlje i strojeva, jer zahtjeva manje truda i manju upotrebu strojeva. Ova činjenica može biti prednost, posebno u manje razvijenim zemljama. Drugi argument je ekonomska strana, jer uzgoj insekata može biti zanimljiv izvor prihoda. Na primjer, u zemljama s prosječnim bruto dohotkom od 5.640,00$ godišnje, uzgajivač insekata može zaraditi 5.000 do 10.000 dolara godišnje. [10]

Insekti i održivost našeg planeta

Uz zagovornike konzumacije insekata za poboljšanje održivosti, također postoje ljudi i s različitim stavovima. Protuargumenti uključuju, na primjer, tvrdnju da sakupljanje divljih insekata postaje pretjerano. Druga briga je utjecaj na okoliš, koji može biti složeniji, na primjer zbog hrane za insekte sa složenijim statusom održivosti. Treći argument je obrada insekata, koja može prouzročiti značajnu upotrebu energije. Entuzijazam za novim pristupom je lijep, ali treba sve dobro razmotriti. U usporedbi s uobičajenim izvorima, potrebno je razmotriti sve aspekte koji će pokazati do koje mjere je uzgoj insekata bolji izbor. [11]

Nedostaci konzumiranja insekata

Alergeni

Insekti se konzumiraju u raznim dijelovima svijeta, ali to ne znači da ne mogu izazvati alergijsku reakciju. Na njihovu konzumaciju trebaju pripaziti osobe koje su alergične na rakove, jer su neka istraživanja otkrila da insekti mogu izazvati alergijsku reakciju sličnu rakovima. Insekti i rakovi pripadaju člankonošcima u životinjskom carstvu. Alergija na insekte je zabilježena kod gusjenica, skakavaca, pčela, cikada i dudovog svilca. [10] [14]

Toksini i pesticidi

Nemojte zaboraviti da cijelo vrijeme govorimo o jestivim insektima. Kao što smo već spomenuli, oko 2000 vrsta insekata se konzumira. To je slično kao i s gljivama, neke nose sa sobom rizik od trovanja i zbog toga nemaju mjesta u košari. Određene vrste mrava i pčela sadrže toksine, koji mogu biti opasni. Također je utvrđen sadržaj metaboličkih steroida u određenim vrstama kukaca. Njihova česta konzumacija može uzrokovati zdravstvene probleme. Osim toga, sigurno vas zanima što je s pesticidima i insektima. Pesticidi i herbicidi na poljima su štetni za ljude, životinje i insekte. Možda niste znali, ali neke vrste insekata mogu podnijeti veće doze teških metala od sisavaca. Kada se radi o konzumaciji insekata, postoji nešto veći rizik od trovanja olovom ili arsenom. To je minimalna opasnost, ali se mora uzeti u obzir. Agencija EFSA (The European Food Safety Authority – Europska agencija za sigurnost hrane) objavila je rizik povezan s konzumacijom insekata. Izvješće identificira moguće biološke i kemijske rizike, alergenost i rizike za okoliš, koji se odnose na insekte koji se uzgajaju. Izvješće navodi da se preporučuju daljnja istraživanja radi boljeg prepoznavanja rizika. U svijetu se konzumira stotine insekata, ali očekuje se da će potražnja za jestivim insektima u zemljama EU biti ograničena na samo nekoliko vrsta, kao što su cvrčci, skakavci ili dvokrilci. Rizik povezan s pesticidima je veći kada se radi o sakupljanju divljih insekata. U svijetu su zabilježeni čak i slučajevi zdravstvenih problema nakon konzumiranja insekata prikupljenih s područja tretiranih pesticidima. [10] [15] [16]

Mane konzumiranja insekata

Posljednje, ali ne manje bitno, upravo su anti-hranjive tvari te koje sprečavaju apsorpciju hranjivih sastojaka. Egzoskelet insekata sadrži anti-hranjive tvari, koje smanjuju apsorpciju proteina. Zadnje, ali možda nepotrebno upozorenje je rizik od bakterija. Bakterije se nalaze svugdje, a insekti nisu iznimka. Osim toga, insekti se hrane na mjestima koja su puna bakterija, kao što je trula hrana. Mislite li da ovaj problem utječe samo na divlje insekte? Čak i nekoliko farmi kukaca u Aziji ne udovoljavaju visokim higijenskim standardima, a to ne mora biti ograničeno samo na farme u Aziji. [10]

Konačna usporedba

Jestivi insekti mogu biti zanimljiva alternativa konvencionalnoj hrani, posebno u zemljama u kojima njihova konzumacija nema povijest. Predstavili smo vam nekoliko točki gledišta i na kraju možemo reći da je prikladno uspoređivati proteine dobivene iz insekata s proteinima biljnog podrijetla. Ako ste vegan ili ne jedete puno mesa, pregled je koristan za razmatranje proteine iz mahunarki odnosno cvrčaka. U tablici ćete pronaći prednosti i nedostatke konzumacije jestivih insekata i proteina biljnog podrijetla [12]:

Jestivi insekti – prednostiJestivi insekti – nedostatci Proteini biljnog podrijetla – prednostiProtein biljnog podrijetla – nedostatci
Izvor su proteina i masti, sadrže esencijalne aminokiseline.Nutritivne vrijednosti mogu varirati, a probavljivost proteina smanjuje se zbog hitina.Kombinacija mahunarki i žitarica ima usporediv sadržaj proteina kao i meso.Anti-hranjive tvari smanjuju dostupnost proteina, kao i biološku dostupnost mikro hranjivih sastojaka.
Sadrže polinezasićene masne kiseline, vitamine i minerale.Ne znamo kako će se prehrambeni sadržaj promijeniti zbog prerade.Veći sadržaj vlakana i manje zasićenih masti nego u mesu.Zamjene za meso mogu biti pune natrija i dodanih masti.
Sigurni su iz kontroliranog uzgoja, a divlji mogu biti prikladni nakon obrade.Postoji mogućnost alergije kod osoba s alergijom na rakove, a kod divljih životinja postoji rizik od kontaminacije toksinima i pesticidima.Sigurni su nakon procesiranja ili toplinske obrade.Postoji mogućnost alergije, na primjer u slučaju soje ili glutena.
Trebaju manje hrane od stoke i njihovim uzgojem se može smanjiti količina emisija stakleničkih plinova.Pri većoj proizvodnji utjecaj na okoliš nije poznat, te je također potrebno utvrditi prikladne vrste i izvore biootpada za uzgoj.U usporedbi sa stočarstvom imaju niži ugljični otisak.Potrebni troškovi energije u slučaju prerađenih proizvoda.
Izvor proteina

Nadamo se da ste članak pročitali do kraja i dobili više informacija o insektima na tanjuru. Međutim, ako još uvijek pri pomisli na insekte kažete “uf!”, da ih nikada ne bi probali, ne zaboravite da to stvar kulture. Okus je povezan s kulturom i ona nam određuje što je jestivo, a što nije. Ako mislite da naša kultura ne odobrava bube, za vas imamo novu informaciju. Prema Defect Levels Handbook koji je objavila US Food and Drug Administration (FDA – Američka Agencija za hranu i lijekove), u redu je ako čokolada od 100 g sadrži 60 komada insekata u 6 uzoraka. [13]

Insekti i kukci nisu glazba budućeg najznačajnijeg dijela svijeta. Suvremena agrikultura je teret za naš planet i s rastućom svjetskom populacijom ima smisla tražiti ekološke izvore hranjivih sastojaka. Tko zna, za 100 godina insekti mogu biti ležeran dio prehrane širom svijeta, a naši praunuci neće razumjeti brige današnjih ljudi. Nadamo se da smo vas barem malo obogatili novim informacijama. Želite li da se i vaši prijatelji informiraju o insektima i njihovoj konzumaciji? Slobodno podijelite članak.

Izvori:

[1] Tae-Kyung Kim, Hae In Yong, Young-Boong Kim, Hyun-Wook Kim, Yun-Sang Choi – Edible Insects as a Protein Source: A Review of Public Perception, Processing Technology, and Research Trends – https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6728817/

[2] Entomophagy (Eating insects) – https://cisr.ucr.edu/entomophagy-eating-insects#:~:text=Entomophagy%20is%20the%20technical%20term,eat%20for%20thousands%20of%20years.

[3] Marcia Wendorf – The Explosion of Insect Protein – https://interestingengineering.com/the-explosion-of-insect-protein

[4] Sara Angle – Would You Try Ikea’s Experimental Insect-Based ‘Neatball’? – https://www.healthline.com/health-news/would-you-try-ikeas-insect-based-neatball#1

[5] CLR Payne, P. Scarborough, M. Rayner, K. Nonaka – Are edible insects more or less ‘healthy’ than commonly consumed meats? A comparison using two nutrient profiling models developed to combat over- and undernutrition – https://www.nature.com/articles/ejcn2015149.pdf

[6] Sarah Garone – I Hate Bugs. But Here’s Why I Tried Insect-Based Food – https://www.healthline.com/health/nutrition/insect-phobe-bug-protein#1

[7] Eating Insects (Entomophagy) – https://www.nutrition.org.uk/nutritioninthenews/headlines/eating-insects-entomophagy.html?cf_chl_jschl_tk=44b12a9ca40f6e7ba1b419515a11d8a0af0fae86-1595425027-0-Ab57DutOx7COyh1Tgyx4K5ZCu5dY1OHeJOzORHZ0vXcbSo92G1Ei40gGZ5VNpV-d04Fq2L_XxwiCYHuKkM2_T1HIqkHUFV1mvfyRzeilF85fYR_0vxiWKtf4x1CQOkTIvA-QdNxbiF_MK2B03w5O5YEldjl_Cj3kSJ36mhlmn6iA24ZKV8A14_4yqnIqVLNzObL_j-qRNncaWoBFHIiOMPvwYw71LjhTLR2xPhilht70yjnzHCcFdjUhSFDOk1YxEzQAMtFTzvxW3crr8gFRnxjI8QalaZho037CYwKpw14ekG1YC1BciS7fxTVYwnzk9v80lGAfyLz7Ck4NZ-I-zCVIEq0rpzKmYeXKKeZUyjBWvy07oTB5uxwb_JkZOrcU7zUA10PevvFSuqR2ILE5fYwO-oiL7AV8EOoAaIqn4X37

[8] Current World Population – https://www.worldometers.info/world-population/#:~:text=7.8%20Billion%20(2020),currently%20living)%20of%20the%20world.

[9] Preston Hartwick – Why Cricket Flour Is the Food of the Future – https://www.healthline.com/health/food-nutrition/cricket-flour-nutrition

[10] Amy Gardner – Edible Insects: The Good, The Bad And The Ugly – https://www.eatcrickster.com/blog/pros-and-cons-of-eating-insects

[11] Eustacia Huen – Why Eating Insects May Not Be As Sustainable As It Seems – https://www.forbes.com/sites/eustaciahuen/2017/04/30/why-eating-insects-may-not-be-as-sustainable-as-it-seems/#4e830cd244c1

[12] The pros and cons of alternative proteins – https://www.futurelearn.com/courses/engaging-with-controversies-in-the-food-system/0/steps/63410

[13] Honor Whiteman – Grub’s up! How eating insects could benefit health – https://www.medicalnewstoday.com/articles/311139

[14] Emerging food allergy: Edible insects – http://allergenbureau.net/emerging-food-allergy-edible-insects/#:~:text=Food%20allergy%20to%20insects%20has,been%20reported%20in%20the%20literature.

[15] Mark Kinver – EFSA report considers risks of eating insects – https://www.bbc.com/news/science-environment-34476742

[16] Is it dangerous to eat insects? – http://www.bugsfeed.com/are_they_dangerous