Ultimate Vegan Protein - GymBeam | GymBeam.ba Skip to main content
Pri kupnji iznad 99KM unesite kod DAR i ostvarite 3 para čarapa BESPLATNO!

Ultimate Vegan Protein je funkcionalna mješavina izolata graška i riže koja pruža izvrsna svojstva i povoljan spektar aminokiselina. Ovaj protein biljnog podrijetla ima 74%-tni sadržaj proteina , što podržava rast i održavanje mišićne mase, kao i normalno stanje kostiju. Sastojci su obogaćeni probavnim enzimima DigeZyme®, vitaminom B12, željezom i cinkom za zdravstvenu zaštitu. Idealan je za vegane, sportaše i one koji izbjegavaju gluten i laktozu.

58,90 KM≈(30.12 €)58,90 KM/kg≈(30.12 €)
Dostava: od 10,00 KM≈(5.11 €)
BESPLATNA DOSTAVA za narudžbu iznad 155,00 KM≈(79.26 €)
Detalji

Ultimate Vegan Protein – ukusni višekomponentni protein biljnog podrijetla koji kombinira izvrsna svojstva izolata graška i riže

Ultimate Vegan Protein je sofisticirani protein biljnog podrijetla osmišljen kako bi zadovoljio potrebe sportaša i ljubitelja zdravog načina života. Njegova baza je kombinacija izolata proteina graška i riže . Zahvaljujući tome, proizvod nudi bolji spektar aminokiselina od monokomponentnih proteina žitarica ili mahunarki. Savršeno se nadopunjuju. Rezultat je potpuni profil aminokiselina usporediv sa životinjskim izvorima. Protein ima 74%-tni sadržaj proteina, što ga čini idealnim izborom za sve koji preferiraju biljne izvore i žele učinkovito podržati rast i održavanje mišićne mase, kao i zdravlje kostiju .

Ultimate Vegan Protein - GymBeam

Ultimate Vegan Protein također ne sadrži šećer i laktozu, gluten ni GMO-e. Ipak, ima odličan okus, što ga čini izvrsnom alternativom proteinima sirutke. Također je pogodan tijekom dijete. Ovaj biljni protein nije samo o proteinima. Osmišljen je kao sveobuhvatna višekomponentna formula za vegane i sportaše. Stoga sadrži vitamin B12 , koji doprinosi smanjenju umora i iscrpljenosti te podržava normalnu funkciju imunološkog sustava. Sastojci također uključuju željezo i cink u lako apsorbirajućem kelatnom obliku (bisglicinat) . Željezo je ključno za proizvodnju crvenih krvnih zrnaca i za transport kisika u tijelu, dok cink doprinosi održavanju normalne razine testosterona u krvi i podržava sintezu proteina. To će cijeniti svaka aktivna osoba.

Ultimate Vegan Protein - GymBeam

Kako bi iskustvo s proteinima bilo što ugodnije, mješavina je obogaćena kompleksom probavnih enzima DigeZyme® (amilaza, proteaza, laktaza, lipaza i celulaza) te kolinom koji doprinosi normalnom metabolizmu lipida i funkciji jetre. Osim toga, proizvod je GLP-1 friendly.

 

Zahvaljujući lako topljivom obliku praha , potrebno ga je samo pomiješati s vodom ili biljnim mlijekom. Savršen je nakon treninga za brzo nadoknađivanje hranjivih tvari, ali se može koristiti i u kuhinji. Obogatit će vašu jutarnju kašu, smoothieje ili deserte visokokvalitetnim biljnim proteinima i esencijalnim mineralima. Iskusite moć biljaka i učinkovito podržite rast mišićne mase proteinima!

Ultimate Vegan Protein - GymBeam

Ultimate Vegan Protein i njegove prednosti

  • vrhunski višekomponentni biljni protein
  • obogaćen esencijalnim mikronutrijentima za vegane
  • sadrži mješavinu izolata graška i riže
  • ima povoljan spektar aminokiselina
  • proteini doprinose rastu i održavanju mišićne mase
  • proteini pomažu u održavanju zdravih kostiju
  • Formula je nadopunjena kompleksom probavnih enzima
  • sadrži vitamin B12 i željezo, koji doprinose smanjenju umora i iscrpljenosti
  • podržava normalnu funkciju imunološkog sustava, zahvaljujući vitaminu B12 i cinku
  • izvor je kolina, koji doprinosi normalnom metabolizmu lipida i funkciji jetre
  • sadrži cink, koji pomaže normalnoj sintezi proteina
  • odlikuje se odličnim okusom i ugodnom teksturom
  • GLP-1 prihvatljiv proizvod
  • bez šećera
  • ne sadrži laktozu, gluten ni GMO-e
  • pogodno za svakoga kao obogaćenje prehrane
  • idealno za vegane
  • proizvedeno u EU
  • redovito testirano na mikrobiologiju i teške metale

 

Profil amino kiselina

Amino kiseline na 100 g
Alanin 3.69 g
Arginin 6.19 g
Aspartanska kiselina 7.94 g
Cstein 1.24 g
Glutaminska kiselina 12.56 g
Glicin 3.04 g
Histidin 1.61 g
Izoleucin 3.65 g
Leucin 6.47 g
Lisin 4.86 g
Metionin 1.17 g
Fenilalanin 4.10 g
Prolin 2.73 g
Serin 5.53 g
Treonin 2.69 g
Triptofan 0.79 g
Tirozin 1.57 g
Valin 6.39 g

 

Upozorenje

Ne prekoračujte preporučenu dnevnu dozu. Ovaj proizvod nije zamjena za raznoliku i uravnoteženu prehranu te zdrav način života. Proizvod nije namijenjen djeci, trudnicama ili dojiljama. Čuvati izvan dohvata male djece. Čuvati na suhom mjestu, zaštićeno od izravne sunčeve svjetlosti, na sobnoj temperaturi.


Jeste li probali Ultimate Vegan Protein - GymBeam ? Podijelite svoje iskustvo s nama i našom zajednicom i napišite recenziju za Ultimate Vegan Protein - GymBeam .

Ako imate pitanja o ovom proizvodu, pitajte ovdje.

Otkrijte ostale proizvode s najvećim brojem recenzija kupaca u kategoriji najbolje iz kategorije Veganski i biljni proteini. Ne propustite najbolje ocijenjene proizvode iz kategorije najbolje iz kategorije Višekomponentni veganski proteini ili iz kategorije najbolje iz kategorije Proteini.

Sastav i doziranje

Sastav

Izolat proteina graška (63,7%), izolat proteina riže (27,3%), aroma, kakao prah s odmašćenim udjelom masti, kolin bitartrat, probavni enzimi DigeZyme® (alfa-amilaza, celulaza, laktaza, lipaza, proteaza), sladila (sukraloza, steviol glikozidi), željezov bisglicinat, cinkov bisglicinat, vitamin B12 (cijanokobalamin).

Doziranje

Pomiješajte 1 mjericu (30 g) s 300 ml vode. Uzimajte 1-2 puta dnevno.
Nutritivne vrijednosti
Energetska vrijednost1409 kJ / 333 kcal
Masti3.6 g
- od kojih zasićene masne kiseline0.7 g
Ugljikohidrati1.1 g
- od kojih šećeri0 g
Vlakna1.7 g
Proteini74 g
Sol2.4 g
Vitamin B1216.7 μg
Željezo14 mg
Cink10 mg
Digezyme®267 mg
Profil aminokiselina
Asparaginska kiselina7.94 g
Glutaminska kiselina12.56 g
Alanin3.69 g
Arginin6.19 g
Cistine1.24 g
Glicin3.04 g
Histidin1.61 g
Izoleucin3.65 g
Leucin6.47 g
Lizin4.86 g
Metionin1.17 g
Fenilalanin4.1 g
Prolin2.73 g
Serin5.53 g
Tirozin1.57 g
Triptofan0.79 g
Valin6.39 g

Upozorenje

Ne prekoračujte preporučenu dnevnu dozu. Ovaj proizvod nije zamjena za raznoliku i uravnoteženu prehranu te zdrav način života. Proizvod nije namijenjen djeci, trudnicama ili dojiljama. Čuvati izvan dohvata male djece. Čuvati na suhom mjestu, zaštićeno od izravne sunčeve svjetlosti, na sobnoj temperaturi.

Pojedinosti o proizvodu

Opis proizvoda

Main category :
Proizvođač:
Vrsta proizvoda::
dodatak prehrani
Oblik:
u prahu
Mješavina:
mješavina
Aroma:
čokolada
Veličina doze:
30 g
Izvor proteina:
višekomponentni
Nije pogodno za djecu, trudnice i dojilje.:
Ne
Proizvod nije namijenjen djeci. Trudnice i dojilje trebaju se posavjetovati s liječnikom o uzimanju proizvoda.:
Ne
Jedinica aktivne tvari:
g
Laboratorijski testirano:
Da
Pogodno za kombinovanje sa:
carbohydrates, vitamin_c, Kreatin, Omega-3
Sadrži stimulanse:
Ne
Količina aktivne tvari po dnevnoj dozi:
44
Šećera po dozi (g):
0.000000
Proteina po dozi (g):
22
Standardizirani ekstrakt:
Da
Podrijetlo aktivne tvari:
combination
Vrsta laboratorijskog ispitivanja:
Mikrobiologija, Teški metali
Neovisno ispitano (od treće strane):
Da
Zemlja testiranja:
Germany
Uvjeti skladištenja:
Čuvati na suhom mjestu, zaštićeno od direktne sunčeve svjetlosti, na sobnoj temperaturi.
Količina aktivne tvari po dozi:
22
Primarni cilj:
Rast mišićne mase
Prikladno za putovanja:
Ne
Vrsta sporta / aktivnosti:
Trening snage
Ciljna skupina:
Unisex
Preporučena dnevna doza:
1–2
Broj dana korištenja po pakiranju:
16-33
Bez šećera:
Da
Bez sadržaja (sastojci):
lactose_free, gluten_free, no_added_sugar, aspartame_free, Bez kofeina, stimulant_free, gelatin_free, palm_oil_free, egg_free, peanut_free, nut_free, Bez kazeina, Bez mlijeka, Bez soje, Bez glavnih alergena
Dimenzije proizvoda:
15.6 × 15.6 × 19.7 cm
Dobna skupina:
Nije namijenjeno djeci
Način pripreme:
Miješati s vodom, Miješati s mlijekom, Protresti
Maksimalna dnevna doza:
60 g
Vrsta proteina:
Veganska mješavina
Glavni sastojak:
Grašak
Oblik aktivne tvari:
Izolat
Last Redesign:
18. feb 2026.
Sekundarni ciljevi:
Oporavak
Kada koristiti:
Nakon treninga, U bilo koje vrijeme
Oblik proizvoda:
Prah
Ostale kategorije :

Recenzije

Sastav

Izolat proteina graška (63,7%), izolat proteina riže (27,3%), aroma, kakao prah s odmašćenim udjelom masti, kolin bitartrat, probavni enzimi DigeZyme® (alfa-amilaza, celulaza, laktaza, lipaza, proteaza), sladila (sukraloza, steviol glikozidi), željezov bisglicinat, cinkov bisglicinat, vitamin B12 (cijanokobalamin).
Vegan:
Vegetarijanski:
Bez glutena:
Bez laktoze:
BIO:
Bez GMO:
Bez vještačkih zaslađivača:

Informacije o alergenima

Proizvod ne sadrži alergene.

Pakovanje

Broj komada po paketu:
5 pc.

Logistika

HS tarifni broj:
21069098: --- Ostatné
EAN:
8586028128633
Netto Težina:
1.00 kg
Bruto težina:
1.15 kg
Dužina:
15.60 cm
Širina:
15.60 cm
Visina:
19.70 cm
Bez plastičnog pakovanja:
Ne
Laboratorijski testovi
Recenzije

Ultimate Vegan Protein - GymBeam

3.9
Prosjek iz 89 recenzija
(49 recenzija)
(12 recenzija)
(7 recenzija)
(10 recenzija)
(11 recenzija)
Najkorisnije pozitivne recenzije

Gapo29

Provjerena kupovina
U poređenju s mlijekom iz praha, bolje se rastvara ako je pravilno kombinovana, a osim toga nemam gasove kao od mlijeka iz praha. Ja je koristim ujutro uz jogurt ili kefir + jednu kašiku sjemenki
Najkorisnije negativne recenzije

Juraj

Provjerena kupovina
U životě nisam imao tak odvratno preslađen protein. Pišem „odvratno“, jer kada se to zasladi uz pomoć umjetnih zaslađivača, ostavlja neugodan aftertaste na jeziku, a vjerovatno i malo soli koja se još
Sve recenzije (89)
Recenzije iz BiH (0)
Provjerene kupovine (78)
Pozitivne (68)
Negativne (21)
  • Daniele

    Neprovjerena kupovina

    28. 8. 2026.

    Aroma: vanilija
    Svidjele su mi se s okusom vanilije, malo su preslatke za moje nepce, kasnije ću probati i ostale okuse!
    ITPreveo Google
    Da li ti je ovo pomoglo?
  • Claudiu J

    Provjerena kupovina

    28. 8. 2026.

    Aroma: salted pistachio
    Među najboljima koje sam probao.
    ROPreveo Google
    Da li ti je ovo pomoglo?
  • Tóth Péter

    Provjerena kupovina

    28. 8. 2026.

    Aroma: vanilija
    Vanilija ima čudan naknadni okus na koji se ne mogu naviknuti; da ga nema, bila bi sasvim podnošljiva.
    HUPreveo Google
    Da li ti je ovo pomoglo?
  • Ірина

    Provjerena kupovina

    28. 8. 2026.

    Aroma: čokolada
    Uopće ga je nemoguće piti, čak i čokoladni s mlijekom. Nije ukusan.
    UAPreveo Google
    Da li ti je ovo pomoglo?
  • Denys

    Provjerena kupovina

    26. 8. 2026.

    Aroma: salted pistachio
    Ali generalno razumijem šta je veganski protein, ali okus je zanimljiv, prilično je rijedak.
    RUPreveo Google
    Da li ti je ovo pomoglo?
  • M. J.

    Provjerena kupovina

    25. 8. 2026.

    Aroma: salted pistachio
    Treba imati na umu da je ovo biljni protein, taj specifičan okus će uvijek biti prisutan i vjerovatno ga je teško nečim prikriti. Zato je potrebno unaprijed razmisliti hoće li biti prikladan za određenu osobu. Bolje je isprobati manji uzorak. Međutim, lako je probavljiv i za sada djeluje kako treba. Ima dobar profil aminokiselina + mikronutrijente. S moje strane, zadovoljstvo.
    SKPreveo Google
    Da li ti je ovo pomoglo?
  • Ярослав П.

    Provjerena kupovina

    25. 8. 2026.

    Protein nije ukusan. Jedva se može popiti pola mjerice na čašu mlijeka.
    UAPreveo Google
    Da li ti je ovo pomoglo?
  • stefania purgatorio

    Provjerena kupovina

    24. 8. 2026.

    Aroma: salted pistachio
    Dao/la sam 4 zvjezdice, a ne 5 samo zato što mi je okus vrlo sladak, ali su fantastične.
    ITPreveo Google
    Da li ti je ovo pomoglo?
  • A.

    Provjerena kupovina

    23. 8. 2026.

    Ovo se ne može piti. Zamišljam da čisti aspartam ima upravo ovakav okus.
    PLPreveo Google
    Da li ti je ovo pomoglo?
  • Lorena Veronika Lončarek

    Provjerena kupovina

    21. 8. 2026.

    Aroma: vanilija
    U zobnoj kaši s vodom – rastvorljivost i tekstura su odlične. Što se tiče okusa, meni lično je malo previše slatko.
    HRPreveo Google
    Da li ti je ovo pomoglo?
Pitanja

FAQ

Vaša pitanja o proizvodu
Damir|3. 8. 2026.
Imam osjetljiv želudac i ponekad me proteinski prahovi napuhuju. Hoće li DigeZyme® u ovom proizvodu zaista pomoći to spriječiti?
Irma|19. 5. 2026.
Treniram kasno navečer. Sadrži li ovaj protein ikakve stimulanse koji bi mogli utjecati na moj san ako ga uzmem nakon treninga?
Elvir|12. 6. 2026.
Mogu li ga koristiti za pečenje ili dodati u jutarnju zobenu kašu, ili je samo za shakeove?
Vildana H.|30. 8. 2026.
Sportašica sam i moram paziti na unos željeza. Je li količina željeza u jednoj porciji dovoljno značajna da doprinese mojim dnevnim potrebama?
Anoniman|9. 8. 2026.
Koliko se dobro okus čokolade miješa samo s vodom u shakeru? Brine me zrnasta tekstura.
Varijacije proizvoda
Aroma
Ocjena
Pakiranje
čokolada
(21)
1000 g
vanilija
(19)
1000 g
salted pistachio
(28)
1000 g

Drugi su također kupili